Ücretsiz Su Testi

Crystal Eco, ek bir mikrofiltrasyon aşamasına sahip bir emme filtresidir. Çok çeşitli tehlikeli kirleticilerden derin arınma sağlar: klor, ağır metaller, böcek ilaçları, petrol ürünleri ve diğer yaygın toksinler ve alerjenler.
İki CarbFiber blok modülü, patentli iyon değişim lifi olan Aqualen ™ kullanılarak üretilmektedir. Bu nedenle, su ve sorbentlerin temas alanı granüler karbon filtrelerin temas alanından 42 kat daha yüksekken, filtrasyon oranı dört kat daha yüksektir.
İçi boş fiber membran mikrofiltrasyon gerçekleştirir. 0.1 mikrondan daha büyük olmayan gözeneklere sahip fiziksel bir filtreyi temsil eder, bu nedenle sistem bakteri ve kistleri kimyasal bakteriyidler kullanmadan keser.
Su, filtrasyondan hemen sonra kullanıma hazırdır. Musluk suyunun mineral bileşimi doğal kalır.


8000 L
Filtre ömrü
2,5 L / dk
Filtrasyon hızı


Alerjik çocuklar ve hassas yetişkinler

Alerjisi olan kişiler musluk suyunda bulunan bir dizi kirleticiden etkilenebilir. Alerjiye neden olan su kaynaklı faktörler arasında sadece klor ve diğer kimyasallar değil, mevsim boyunca polen de vardır. Yaşlılar ve hassas midesi olanlar...


Kompakt bir mutfak

Bu filtre, bir cihazın en fazla yerden tasarruf sağlayan tasarımını arayanların ihtiyaçlarını karşılar. Kategorisinde, bu çözüm çok sınırlı alana sığmanıza yardımcı olacaktır.
Bazı modeller doğrudan lavabonun altına yerleştirme gerektirmez...


Sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları

Dengeli beslenme, egzersiz veya stres sonrası iyileşmenin temelidir. Su bunun bir parçası mı? Evet, daha genel bir şekilde daha büyük bir metabolizm desteği misyonu var..
Su bir enerji kaynağı değildir ve yapı...


Yemek Tutkunları

İçme için değil, aynı zamanda aile için çok yemek pişirirken de büyük miktarlarda temiz ve lezzetli suya ihtiyaç vardır.
Ev yapımı reçeller, lezzetli çorbalar ve hatta lezzetli pizza için uygun hamurları sevdiğinizde su önemlidir!...


Su kaynaklı tehditlere karşı çok yönlü koruma

Klor, organik bileşikler, ağır metaller, nitratlar ve nitritler, bakteri ve virüsler, sert su mineralleri gibi yaygın musluk suyu kontaminantlarını azaltır.

Klor

Ağır metaller

Bakteriler ve virüsler

Nitratlar ve nitritler

Organik bileşikler


SİZİ ARAYALIM