Ücretsiz Su Testi

Ters ozmos sistemi RO-101S Morion, evsel su arıtmanın tüm konularını kapsamakta ve birinci sınıf şişelenmiş suyun yerini almaktadır. Gelen suyun kalitesi önemli değil, RO-101S Morion membranı toksik maddelere, ağır metallere, pestisitlere, bakterilere ve virüslere karşı uzun ömürlü bir kalkandır.
Sistem, klasik RO sistemlerine göre farklı şekilde tasarlanmıştır. Yenilikçi su üzerinde su deposu sayesinde, lavabonun altındaki boşluğun yarısını kaplar, yılda 9 ton su tasarrufu sağlar ve su kaynağındaki düşük basınçta bile çalışır. Şişelenmiş su satın almaya kıyasla tasarruf, yüksek kaliteli garantili temizlik ile önemlidir.
RO-101S Morion ile içme, yemek pişirme, bebek maması ve ev aletleri için yeterince temiz, yumuşak ve lezzetli su vardır. Morion, sertlik tuzlarını sudan tamamen temizler, bu da kahve makinesi, su ısıtıcısı, ütü ve buharlı pişirici için daha uzun bir ömür sağlayacağı anlamına gelir. Nemlendirici, mobilyaları artık beyaz bir tozla kaplamaz.


% 99,99
Bakteri ve virüslere karşı koruma
5 L
Temiz su depolama tankı


Yıllık 9 ton su tasarrufu sağlar

Bu RO filtresinin ödün vermeyen su verimliliği, bir dizi özel avantajı olan yenilikçi su üzerinde depolama tankı tarafından sağlanır. Benzersiz tank tasarımı sayesinde, model klasik RO'lara kıyasla daha az drenaj su kaybı özelliğine sahiptir.

En çok kullanılan RO-su üzeri su depolarının aksine, tüm dahili su depolama hacmini tam olarak kullanır, havadaki su tankı sistemlerine kıyasla yılda 9 tona kadar su tüketiminden tasarruf eder ve iki kat daha yüksek filtreleme hızı sağlar ytaditional RO sistemlerinden daha fazla.


Optimal Mg ve Ca mineralizasyonu

Mineralizasyon aşamasında, ilk su sertliğine bağlı olarak Kalsiyum ve Magnezyum konsantrasyonları optimize edilir.

Magnezyum ile zenginleştirilmiş temiz su, sağlık yararları sağlar ve günlük mutfak çalışmalarına yardımcı olur. Sıradan arıtılmış su, magnezyum ile daha iyi tadı. Bazı içecekler de daha iyi tadı. Kahve severler, magnezyumun doğru dengesinin bardağın izlenimini önemli ölçüde artıracağını biliyorlar.

Magnezyum ayrıca vücudunuzun günlük yüksek enerji seviyelerini ve iyi bir ruh halini korumasına yardımcı olur.


En iyi yiyecek ve içecekleri tatmak için yumuşak su

Sert su, birçok yemeğin, kahvenin ve çayın tadını bozar. Bazı ev aletleri için de bir tehdittir.

Kahve makineleri, elektrikli su ısıtıcıları ve diğer mutfak gereçleri kireç birikintilerinden ve sert suda filmden muzdarip olabilir.

Tartı ile başa çıkmanın ve yiyeceklerin tadını daha yüksek bir seviyeye getirmenin en etkili yöntemi ters ozmos filtrasyonudur.


Elektrikli pompa olmadan düşük musluk basıncında çalışır

Su basıncı 2 ATM'den (atmosfer basıncına değecek hava basıncı) başladığında bile model verimli kalır.

Ek elektrikli pompa veya elektriğe gerek yoktur.


Su kaynaklı tehditlere karşı çok yönlü koruma

Klor, organik bileşikler, ağır metaller, nitratlar ve nitritler, bakteri ve virüsler, sert su mineralleri gibi yaygın musluk suyu kontaminantlarını azaltır.

Klor

Sert su mineralleri

Bakteriler ve virüsler

Nitratlar ve nitritler

Organik bileşikler


SİZİ ARAYALIM