Ücretsiz Su Testi

RainSoft tat, koku ve klor filtresi
RainSoft tat, koku ve klor filtresi, özel su arıtım problemlerini çözmeye yardımcı olacak, uzun ömürlü ve sorunsuz çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. Hysulex II TM yada Süper HysulexTM filtresi kullanımı ile uçucu organik kimyasalların ve bakterilerin (ürememesini) ve klorun ideal arıtımı sağlanır.


Tat ve Koku Filtresi Sistem Özellikleri

TankYapısı
Dayanıklı tank 3 milin üstündeki cam lifler ile çevrelenmiştir. Tankın iç yüzeyi ABS sıhhi plastikten yapılmış diğer bir tanktan oluşur. Böylece içme suyu iç bölgedeki fiberglas yapı ile temas etmez.

Karma Valf
Kullanılan NORYLTM bileşimli malzeme ile boyutsal bütünlüğü arttırılmış valf basınç ve sıcaklık değişimiyle oluşabilecek genleşme ve çekme payından korunur.

Elektro – Mekanik Kontrol Düğmesi
Basit ve çok yönlü kontrol sistemi ile arzu ettiğiniz kalitede ayar yapmanıza imkan verir. Diğer pek çok arıtma sisteminde çokyönlü kontrol sistemi bulunmamaktadır.

Ekstra Arıtım Düğmesi
İhtiyaç: duyulduğunda ekstra bir rejenerasyona imkan veren düğme kolaylığı. Arıtım Sonrasında Otomatik Kapanma Su kesilmelerinde ortaya çıkabilecek problemleri engeller.

Özel olarak derecelendirilmiş filtre seçimi
RainSoft bir dizi su kalite problemlerini giderebilmek için özel olarak derecelendirilmiş filtre sistemini geliştirmiştir. Hysulex II (H) Sudaki kötü tat, koku ve diğer istenmeyen maddelerin temizlenmesinde kullanılan yüksek derecede aktive olmuş bir karbondur.

Süper Hysulex (SH) Trihalometan ve gümüş ile doyurulmuş karbon içeriği ile uçucu organik kimyasalları indirgemede ve filtre üzerinde bakteri oluşumunu engellemede kullanılır. Normal Karbondan çok daha gözenekli yapıda olan bu karbon bileşikleri iç yüzeylerde çok daha büyük emme kapasitesini oluştururlar. Endüstride kullanılan standart karbonlardan daha temiz, güçlü ve sert olarak imal edilmiştir.

BAKIM KOŞULLARI
Karbon zamanla yıpranacak ve değiştirilmesi gerekecektir. Karbon değişim süresi musluk suyunun kalitesine ve kullanılan su miktarına bağlıdır. Ortalama değişim süresi 3-5 yıldır.

NOT : Tat,koku ve klor arıtımında maksimum verim için, Arıtılacak su yağdan, demir tozlarından ve çamurdan filtre edilmiş olmalıdır. Gerçek sonuçlar şebeke suyunun niteliklerine bağlıdır.

MODEL Malzeme tipi Tank Çapı Boru çapı Miktarı Çalışma basıncı Akış hızı
TC 100 SH GÜMÜŞLÜ KARBON 25×112 cm 1″ 28.5 It. 1.5-8 bar 75lt/dk
SİZİ ARAYALIM